DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Písničky pro děti

_______________________________________________________________________________
Vytvářím hudbu širokého hudebního spektra a písničky pro děti se staly součástí mojí produkce, i když jsem je začal skládat v podstatě díky náhodě a tak trochu z legrace. Ohlas a obliba, kterou si však postupem času získali mne nutí opět občas zabrousit do této oblasti hudby, kterou považuji možná za jednu z nejtěžších. Před dětmi se nemůžete schovat za intelektuální záměr, za uměleckou hodnotu, kterou posluchač nepochopil. Dětem se písnička buď líbí nebo ne a dají vám to hned a upřímně najevo. O to více mne těší, že se naše tvorba setkává s kladným ohlasem. 
 
Na www.youtube.com máme profil LUNARVISIONS (http://www.youtube.com/user/lunarvisions) s písničkami pro děti a enkaustikou. Videa, která obsahuje a která jsou i na této stránce, mají již přes 200 000 zhlédnutí, takže díky všem kdo naše písničky poslouchají.      
 
Autorem textů (medvěd, krokodýl, ptáček, žabka, kočka)  je lektorka jógy, Věra Rojová, přezdívaná Síta.  Ostatní jsou otextované mojí osobou. 
Písničky nazpíval Jiří Matějček:
 
 
 
 
  
 
Žabka.mp3
 
  
Kočka.mp3
 
______________________________________________________________________________________________________________________________________
 
 Videoklipy našich písniček pro děti na YOUTUBE.COM:
 
 
 Housata
  
 
Medvěd
  
 
Krokodýl
  
 
Kočka
 
Ptáček
 
Žabka
 
Pohádkový vláček
 
V africe
 
Svítí sluníčko svítí